;

اخبار و مقالات

وبلاگ

بسته بندی مواد غذایی چیست؟

بسته بندی مواد غذایی هنر و علمی می باشد که می توان به وسیله ی آن مواد غذایی را انبار کرد و به فروش رساند. اولین هدف و مهم ترین هدف از بسته بندی مواد غذایی این است که بتوان از مواد غذایی محافظت کرد. بسته بندی باید تا جایی که امکان دارد ارزان قیمت و ساده باشد تا مواد غذایی که بسته بندی شده اند خیلی گران تر نشوند.

بیشتر بخوانید
وبلاگ

اصول طراحی کارت ویزیت چیست؟

حرف زدن از اصول طراحی کارت ویزیت بدون اینکه بدانیم هدف این کارت چیست، فایدۀ چندانی ندارد. در تعریف لغت‌نامه‌ای، کارت ویزیت، کارتی است که اطلاعات شما یا کسب و کارتان را به دیگران منتقل می‌کند. اطلاعاتی مثل نام، آدرس کسب و کار، شمارۀ تلفن و موارد دیگر.

بیشتر بخوانید
وبلاگ

انواع کاغذ در چاپ جعبه و بسته بندی

کاغذ از زمان اختراعی تا به امروز جزو پرکاربردترین و مهمترین موارد مورد استفادۀ بشر بوده. کاغذ از گذشته مهمترین مادۀ اولیۀ صنعت بسته بندی هم بوده. هزاران محصول در بازار هستند که از بسته بندی‌های مقوایی استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید
وبلاگ

بهترین رنگ ‌ها جهت چاپ روی ساک دستی کدامند؟

ساک دستی تبلیغاتی همان کیسه‌های دسته دار است که گاهی بعد از خرید از یک محل خاص به عنوان هدیه به شما می‌دهند. رنگ های مختلفی دارند و معمولا برند محصول روی آن چاپ شده و اطلاعات تماس و آدرس فیزیکی و آدرس سایت و موارد دیگر در کنار آن قرار دارد. این محصول تبلیغاتی دست کم در کشور ما سابقۀ خیلی زیادی ندارد و جزو آپشن‌هایی محسوب می‌شود که مدت کمی است محبوب و رایج شده. اما بهترین رنگ ها برای چاپ روی ساک دستی مناسب تر است؟

بیشتر بخوانید